Trzecia generacja MIDGE, doczekała się... trzeciej odsłony. Produkt jest stale rozwijany, co przynosi wymierne korzyści, zarówno od strony możliwości i funkcjonalności, ale również od strony konfiguracji sprzętowej. Router aktualnie można dopasować do swoich potrzeb, czyli zapłacić za to, z czego będziemy korzystać.

Inżynierowie firmy CompleTech opracowali nową antenę na niskie pasma LTE, tj. LTE700, LTE800, LTE850 i LTE900. Nowa antena cechuje się mniejszymi rozmiarami, względem poprzednika, mniejszą wagą oraz równie rewelacyjną efektywnością.

Opublikowana została nowa wersja oprogramowania dla routerów MIDGE-3 oraz RipEX-2. Oprócz typowych ulepszeń i usprawnień, oba urządzenia wzbogacono o tunelowanie Open VPN. Zachęcamy do aktualizacji FW.

W lutym 2015 roku wykonaliśmy łącze mikrofalowe dla firmy Aqanet, które jest podstawowym medium transmisyjnym pomiędzy Centralnym Systemem Zarządzania, a Miejską Przepompownią Ścieków. Radiolinia zbudowana jest w oparciu o urządzenia RACOM RAy2 w paśmie ISM.