Trzecia generacja MIDGE, doczekała się... trzeciej odsłony. Produkt jest stale rozwijany, co przynosi wymierne korzyści, zarówno od strony możliwości i funkcjonalności, ale również od strony konfiguracji sprzętowej. Router aktualnie można dopasować do swoich potrzeb, czyli zapłacić za to, z czego będziemy korzystać.

Inżynierowie firmy CompleTech opracowali nową antenę na niskie pasma LTE, tj. LTE700, LTE800, LTE850 i LTE900. Nowa antena cechuje się mniejszymi rozmiarami, względem poprzednika, mniejszą wagą oraz równie rewelacyjną efektywnością.

Opublikowana została nowa wersja oprogramowania dla routerów MIDGE-3 oraz RipEX-2. Oprócz typowych ulepszeń i usprawnień, oba urządzenia wzbogacono o tunelowanie Open VPN. Zachęcamy do aktualizacji FW.

W Spółce Wodno Ściekowej "GWDA" pomogliśmy w modernizacji radiowego systemu łączności, który obsługuje strategiczne obiekty wodno-kanalizacyjne gminy Szydłowo. Automatykom zależało na włączeniu strategicznych obiektów do sieci WAN, za pomocą łącza bezprzewodowego przy użyciu protokołu TCP/IP.