Firma

Specjalizujemy się w projektowaniu wąskopasmowych sieci LMR do transmisji danych w przemysłowych systemach telemetrii i sterowania SCADA. Naszym priorytetem jest niezawodność i wysoka dostępność usług!

Współpracujmy z firmą RACOM - liderem wśród producentów radiomodemów i radiolinii mikrofalowych; firmą CompleTech, która jest jednym z niekwestionowanych liderów na rynku profesjonalnych anten radiokomunikacyjnych oraz firmą SSB Electronic z Niemiec.

Nasi Partnerzy zapewniają nam ogromne zaplecze techniczne oraz inżynieryjne. Efektem tej współpracy są zrealizowane, nowatorskie projekty systemów radiowych, w miejscach, w których nie było to wcześniej możliwe. Kluczem do sukcesu jest wnikliwa analiza potrzeb i rzetelne wykonywanie swojej pracy na każdym etapie, od projektu po zaciśniecie opaski z odpowiednią siłą.

Dysponujemy przenośnym zestawem do testów laboratoryjnych oraz produkcyjnych, dzięki czemu mogą Państwo sprawdzić przydatność oferowanych rozwiązań przed podjęciem decyzji inwestycyjnych. Prowadzimy również szkolenia dla integratorów i użytkowników w tym pomoc On-site.

Nasze usługi adresujemy przede wszystkim na integratorów systemów AKPiA i SCADA, którzy nie dysponują własnymi specjalistami od radiowej transmisji danych.

 

Zapraszam do współpracy!
Krzysztof Karcz,
Prezes Zarządu

Historia

Działalność rozpoczęliśmy w 1998 roku, jako firma doradcza z zakresu systemów PABX. Od 2000 roku zajmujemy się urządzeniami do transmisji danych w sieciach GSM. Pierwszy oferowanym produktem był terminal Siemens M20. W 2006 roku wprowadziliśmy markę CONEL na rodzimy rynek. W 2013 roku otrzymaliśmy zaproszenie do współpracy od firmy RACOM. Współpraca zaowocowała pierwszą siecią radiową opartą na nowych radiomodemach RipEX. Niespełna rok później nawiązaliśmy współpracę z firmą CompleTech. Dzięki tej współpracy udało nam się dokonać rzeczy "niemożliwych" na rodzimym rynku wąskopasmowych sieci radiowych. Przy próbie połączenia anten z radiomodemami, zrodziła się współpraca z niemiecką firmą SSB Electronic, która dostarcza nam wysokiej jakości kable współosiowe. Rezultat tych połączeń, prezentujemy w sekcji Realizacje.