NB1800 | Przemysłowy Router LTE + WLAN-ac + GbE + SFP

Wydajny, modułowy router mobilny z portem Gigabit Ethernet i SFP do łączenia zdalnych lokalizacji.

Potężny router NB1800 umożliwia szybki dostęp do Internetu w środowisku przemysłowym. Aby zapewnić niezawodne połączenie sieciowe, urządzenie wyposażono w moduł LTE, a także moduł WiFi zgodnie z najnowszym standardem IEEE 802.11ac. Uwzględniono również dwa gigabitowe porty Ethernet i port światłowodowy (SFP), a także port hosta USB i interfejs szeregowy z trybem RS-232 lub RS-485.

Montaż na szynie DIN, szeroki zakres temperatur roboczych od -40 ° C do 70 ° C oraz metalowa obudowa IP40 umożliwiają niezawodną pracę w trudnych warunkach. W połączeniu z wszechstronnymi funkcjami i wydajnością czyni to NB1800 idealnym do zastosowań takich jak bezpieczeństwo przemysłowe, CCTV i publiczne Wi-Fi.

Oprogramowanie oparte jest na sprawdzonych komponentach, w tym na wbudowanym systemie operacyjnym Linux i potężnym pakiecie protokołów komunikacyjnych, a także technologiach VPN takich jak OpenVPN. Rozszerzenia oprogramowania specyficzne dla klienta mogą być implementowane za pomocą zaawansowanego zestawu SDK.

Galeria
Dostępne wersje
Kod produktu Interfejsy Pełna specyfikacja
NB1800-2Wac 2xWLAN-ac, 2xGbE, 1xSFP NB1800-2Wac (.pdf)
NB1800-LWac 1xLTE, 2xSIM, 1xWLAN-ac, 2xGbE, 1xSFP NB1800-LWac (.pdf)
NB1800-LWac-G 1xLTE, 2xSIM, 1xWLAN-ac, 2xGbE, 1xSFP, GNSS NB1800-LWac-G (.pdf)
Interfejsy opcjonalne
Opis Specyfikacja Kod zamówienia

Single Mode Fiber SFP module for NetModule NB1800 series.

Standard
Cisco Compatible 1000BASE-BX-U, IEEE 802.3ah
Wavelength
1490 nm-Tx, 1310 nm-Rx
Distance
min. 5 m, max. 20 km
Cable type
Cable LC/UPC (blue marking)
Connector
Simplex LC
Remote station
Transceiver with complimenting wavelengths see SFP-SMF-GLC-BX-U-RGD
SFP-SMF-GLC-BX-D-RGD

Single Mode Fiber SFP module for NetModule NB1800 series.

Standard
Cisco Compatible 1000BASE-BX-U, IEEE 802.3ah
Wavelength
1310 nm-Tx, 1490 nm-Rx
Distance
min. 5 m, max. 20 km
Cable type
Cable LC/UPC (blue marking)
Connector
Simplex LC
Remote station
Transceiver with complimenting wavelengths see SFP-SMF-GLC-BX-D-RGD
SFP-SMF-GLC-BX-U-RGD

Dostępne moduły rozszerzeń

RS-232, RS-485, CAN, DIO, FXS, LTE-Adv., GSM-R, LTE-450

Gwarancja

Urządzenie objęte jest 24 miesięczną gwarancją producenta. Okres ochrony można opcjonalnie rozszerzyć do trzech, czterech lub pięciu lat. Dodatkowy okres ochronny można nabyć wyłącznie w dniu zakupu.

NetModule Wiki

Na stronie producenta pod adresem http://wiki.netmodule.com znajdą Państwo wszelkie informacje na temat urządzenia, programowania, przykładowe skrypty SDK, aktualne oprogramowanie oraz wiele innych przydatnych informacji.

Pliki do pobrania

#dla deweloperów

Linux OS Dokumentacja OEM Linux