CompleTech

CompleTech - dystrybutor w Polsce

Mamy przyjemność poinformować, że dnia 24 września 2014 roku podpisaliśmy list intencyjny z firmą CompleTech. Celem współpracy jest promocja rozwiązań antenowych firmy na rodzimym rynku.

CompleTech jest fińską firmą specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości anten do systemów łączności radiowej profesjonalnej od 1990 roku.

CompleTech stosuje innowacyjne podejście do technologii antenowej, co odbija się w filozofii modułowej i elastycznej konstrukcji. Prowadzi to do unikalnej konstrukcji anteny i zastosowań ComAnt®.

CompleTech działa głównie na rodzimym rynku, jednak większa część produkcji jest eksportowana do Europy. Anteny ComAnt® sprzedawane są na całym świecie za pośrednictwem dystrybutorów i partnerów współpracujących.

Główni odbiorcy wyrobów CompleTech, to sektor publiczny, wojsko oraz instytucjonalni użytkownicy systemów radiokomunikacyjnych.

CompleTech dostarcza również swoją wiedzę i doświadczenie, jako wartość dodaną, która jest niezbędna w profesjonalnym zastosowaniu anten.

Anteny ComAnt® wykonane są z materiałów bezpiecznych dla środowiska. Anteny ComAnt® są zgodne z dyrektywami WEEE i RoHS.

System jakości został opracowany zgodnie z normą ISO 9001. Wszystkie produkty ComAnt® są testowane przed wysłaniem do odbiorcy.

 

Strona domowa http://www.completech.fi

Więcej o antenach CompleTech

CompleTech projektuje anteny dla systemów

TETRA - TELEMETRIA - SCADA - SMART GRID - WLAN
GSM-R - RFID - @450 - ARGOS/SCD - SAB/SAP

Wróć