Radiotelefony Hytera

Z początkiem nowego roku wprowadziliśmy do oferty rozwiązania komunikacyjne firmy Hytera. Aktualnie oferta obejmuje urządzenia analogowe HYT oraz cyfrowe Hytera przeznaczone do komunikacji prywatnej w paśmie nielicencjonowanym 446MHz - DMR Tier I. Oferujemy również rozwiązania konwencjonalne oparte o warstwę Tier II oraz trunkingowe w warstwie Tier III. Tym samym nasza oferta radiowej transmisji danych została uzupełniona o komunikację radiową w standardzie DMR. Na szczególną uwagę zasługuje system Hytera PoC, który oferuje funkcjonalność zbliżoną do DMR ale w oparciu o infrastrukturę sieci publicznych 3G/LTE i WiFi.

W sprawie systemów sieciowych zapraszamy do kontaktu. Oferta radiotelefonów, nie wymagających licencji na użytkowanie kanału, dostępna jest na naszym portalu B2B.

 

o firmie Hytera

Hytera Communications Co. Ltd. rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku w Shenzhen i jest obecnie największym w Chinach dostawcą profesjonalnego sprzętu i rozwiązań radiokomunikacyjnych oraz drugim największym dostawcą profesjonalnego sprzętu radiokomunikacyjnego na świecie. Firma Hytera, koncentruje swoje działania na opracowywaniu, produkowaniu i wprowadzaniu na rynek produktów w technologii cyfrowej (DMR, TETRA, PDT) jak i analogowej (marka HYT - konwencjonalny analog i MPT1327). Hytera oferuje kompleksowe rozwiązania poczynając od infrastruktury, poprzez radiotelefony, kończąc na akcesoriach i specjalizowanym oprogramowaniu. Więcej informacji o Hytera

Wróć