Telemetryczne karty SIM/MIM, Prywatny APN - Partner ORANGE

m2m Partner ORANGE

m2m Partner ORANGE

M2M Orange to dedykowana oferta usług i rozwiązań dla rynku telemetrii oraz szerokopasmowej transmisji danych w sieciach GSM. Dzięki współpracy z nami zyskają Państwo dostęp do rozwiązań takich jak: dedykowane plany taryfowe i pakiety usług, wzmocnione Karty SIM, kompozytowe Karty MIM, prywatne sieci APN, stałe adresy IP oraz dofinansowanie zakupu urządzeń GSM i wielu innych dostępnych wyłącznie w M2M Orange. Na rynku bezprzewodowej transmisji danych działamy od 2000 roku. Współpracujemy także bezpośrednio z producentami kart SIM oraz modemów GSM. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu wsparcie techniczne na najwyższym poziomie.

Dlaczego ORANGE?

Oferta M2M Orange to aktualnie najlepsza propozycja na rynku. Można to uznać za marketing ale przyjrzyjmy się kilku faktom.

  • Żaden operator nie posiada tak bogatej oferty usług oraz możliwości dopasowania swoich produktów do potrzeb Klienta,
  • Sprzedaż jest realizowana przez sieć Partnerów, którzy są ekspertami w swojej branży, więc wraz z kartą SIM, Klient otrzymuje pełne wsparcie techniczne do zakupionego produktu i usługi,
  • Orange dysponuje największą siecią 2G/3G w Polsce. Usługi transmisyjne dla Orange świadczy spółka Networks!
  • Tylko Orange oferuje sieci APN w tunelu GRE, dzięki czemu Klient ma swobodę w konfiguracji topologii swojej sieci.
  • Tylko Orange dostarcza sygnał tam, gdzie innych operatorów nie uświadczymy dzięki technologii CDMA.
  • W przyszłości możemy liczyć na technologię LTE800 oraz UMTS900, które obejmą swym zasięgiem teren całego kraju. Drobne kroki w tym kierunku już są przez operatora czynione.


Do czego stosuje się M2M?

Usługi M2M oparte na sieci GSM możemy swobodnie wykorzystać zatem do wszelkich systemów monitorowania pojazdów, informowania o wypadkach z geolokalizacją, systemach pseudo-alarmowych,  ochrony osobistej, kontroli i sterowania urządzeń jak ogrzewanie, wentylacja, oświetlenie budynków, otwieranie bram i szlabanów, łącza zapasowe, łącza diagnostyczne i dostępowe, monitorowanie stanu zdrowia, monitorowanie zwierząt i ludzi. Również w telemetrii jak stacje pogodowe, odczyt liczników zużycia energii, etc.

Zapraszamy do współpracy!

Interaktywna mapa zasięgu sieci M2M Orange

Mapa zasięgu sieci ORANGE  Sprawdź zasięg sieci w swojej miejscowości lub pozycji geograficznej