Przykładowe wdrożenia MiDGE

Prezentujemy przykładowe realizacje z wykorzystaniem przemysłowych routerów MiDGE firmy Racom oraz anten GSM/UMTS firmy CompleTech.

Rozwiązania dla Elektrowni Wiatrowych

Wysokie wymagania techniczne i prawne wymagają na operatorach elektrowni wiatrowych zastosowania wydajnych i bezawaryjnych sieci transmisji danych dla systemów SCADA. Od jakości tych łącz zależy sprawne funkcjonowanie elektrowni. Prezentujemy sprawdzone i powrzechnie stosowane rozwiązania, które zapewniają wysoką dostępność usług.

Więcej...

PEW - Szerokopasmowy system transmisji danych WiFi/GSM

Szerokopasmowa transmisja danych dla OZEW okolicy Wrześni wykonaliśmy dla Polskich Elektrowni Wiatrowych, redundantne radiomosty w celu realizacji łączności dla systemu SCADA. Do budowy mostów została wykorzystana technologia WiFi w paśmie 5GHz. Przemysłowe urządzenia zapewniają bezpieczne połączenia o przepustowości 50 MBit/s. Łącze diagnostyczne dla radiolinii zostało operte o publiczną sieć GSM.

Więcej...

PGE - Zdalny dostęp do systemu SCADA

Na obiektach należących do grupy PGE wykonaliśmy instalację zdalnego dostępu do systemu SCADA z wykorzystaniem routerów MiDGE w oparciu o infrastrukturę operatora publicznego.

Więcej...